Niskie Ciśnienie Krwi (Niedociśnienie)

Niskie Ciśnienie Krwi (Niedociśnienie)Niskie ciśnienie krwi jest trudne klinicznej dobrodziejstwem dla lekarza na adres.

Podczas gdy wysokie ciśnienie krwi nazywany jest „cichym zabójcą”, bo to jest związane z kilka ostrych objawów, niedociśnienie (hipo=niski + napięcie=ciśnienie) może być normalne dla pacjenta, jeśli on bez objawów, ale mogą mieć duże znaczenie, jeśli jest ona związana z patologią ciała funkcji.

Czasami małe-to dobrze, cel musi być osiągnięty w kontrolować ciśnienie krwi. Czasami niski to źle, bo nie mam ciśnienia, aby zapewnić dopływ krwi do narządów ciała.

Odczyty ciśnienia krwi składa się z dwóch części i jest wyrażana jako stosunek:

„Normalna” ciśnienie krwi, na przykład 120/80 (120 na 80) i mierzy ciśnienie w tętnicach organizmu.
Ciśnienie skurczowe, górna liczba, mierzy ciśnienie w tętnicach, gdy serce kurczy się (skurczu), aby pompować krew do ciała.
Rozkurczu ciśnienie, mniejsza liczba, środków odpoczywa ciśnienia wewnątrz tętnicy, gdy serce jest w stanie spoczynku.
Można myśleć o serce i naczynia krwionośne (tętnice i żyły) jako system do pompowania krwi, tak jak pompa oleju w swoim samochodzie. Olej pompowany przez rury sztywne. Ciśnienie pozostaje względnie stały w ciągu pomp cyklu, jeśli pompa ulegnie awarii lub przecieku oleju. Wtedy ciśnienie oleju spadnie.

Organizm jest podobna, z wyjątkiem tego, że rurki są podatne ściany, oznacza to, że przestrzeń wewnątrz tętnic można zrobić więcej lub mniej. Jeśli przestrzeń jest coraz więcej, nie mniej płynu i ciśnienie spada.

Jeśli przestrzeń zmniejsza się, ciśnienie wzrasta. Tętnice mają warstwy mięśni w ich ścianach, które mogą się kurczyć i wąskie tętnice, robiąc mniej miejsca wewnątrz naczynia. Ponadto, mięśnie mogą zrelaksować się i rozszerzają tętnice, co sprawia, że więcej miejsca.

Mięśnie te znajdują się pod kontrolą autonomicznego układu nerwowego, systemu automatycznego organizmu, co sprawia, że korekty w momencie zmiany postawy ciała do świata. Autonomiczny układ nerwowy ma dwie drogi, które wyrównują siebie.

Co Powoduje Niskie Ciśnienie Krwi?

Co Powoduje Niskie Ciśnienie Krwi?Komentarze Pacjentów
Czytać 4 Komentarze Podzielić Się Swoją Historią
Jeśli niskie ciśnienie krwi powoduje objawy kliniczne, powód będzie znajdować się w jednym z trzech ogólnych kategorii.

Albo serce nie pompuje tyle mocno, w ścianach tętnic też rozszerzają się, czy nie brakuje wewnątrznaczyniowej płynu (wewnątrz=w + naczyniowe= naczynia krwionośne) w ramach systemu.

Niskie ciśnienie krwi i serce

Serce to mięsień, który działa jak pompa i jest sterowany za pomocą sygnałów elektrycznych. Problemy z pompą lub energii elektrycznej może spowodować problemy z niskim ciśnieniem krwi.

Jeśli serce bije zbyt szybko, ciśnienie krwi może spaść, bo nie ma wystarczająco dużo czasu dla serca, aby zasilić między pokonać (rozkurczu). Jeśli serce bije zbyt wolno, może być zbyt dużo czasu spędził w rozkurcz, gdy krew nie płynie.

Jeśli mięsień sercowy jest uszkodzona lub podrażniona, może nie wystarczyć pompować siły w celu utrzymania ciśnienia tętniczego krwi. W atak serca (zawał mięśnia sercowego), wystarczy mięśnia sercowego może być tak ogłuszona, że serce jest zbyt słabe, aby skutecznie podkręcić.

Zastawek serca, pozwolić na przepływ krwi tylko w jednym kierunku. Jeśli zawór wywala, krew może i zwracania temu, minimalizując sumę, która będzie wypływać na ciało. Jeśli zawór zostanie zawężony (стенотических), a następnie przepływ krwi może być zmniejszona. Obie sytuacje mogą spowodować opóźnienie

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *